Pergole

Pergola stanowi najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy cieszyć się pobytem na tarasie lub w ogrodzie podczas letnich upałów, deszczu a nawet silnego wiatru. Jest to osłona nie tylko tarasów i ogrodów, ale również lokali gastronomicznych, takich jak np. kawiarnie i restauracje oraz innych powierzchni komercyjnych. Dzięki niej zyskujemy dodatkową przestrzeń na zewnątrz, z której możemy korzystać podczas każdych warunków atmosferycznych.

Połączenie funkcjonalności i estetyki

Produkty naszej firmy to innowacyjne rozwiązania i komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Oczywiście stawiamy również na nowoczesny design. Stabilność i trwałość konstrukcji pergoli zapewniają aluminiowe profile i elementy ze stali nierdzewnej odpornej na każdą pogodę i korozję. Na komfort użytkowania wpływa także bezproblemowe działanie systemu odprowadzania wody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, proponujemy możliwość zastosowania oświetlenia LED i automatyki pogodowej.

Pergole Poznan
Pergole Poznan
Pergola Na Wymiar
Pergola Na Wymiar

Pergola tarasowa i ogrodowa skrojona na wymiar

W celu dopasowania konstrukcji do fasady budynku wykonujemy pergole wolnostojące lub przyścienne. Zgodnie z życzeniem klienta cała konstrukcja może być lakierowana na dowolny kolor z palety RAL. Pergole na wymiar to eleganckie, estetyczne i skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia spędzać wiosenne i letnie dni na świeżym powietrzu w miłej atmosferze niezależnie od pogody.

Pergole realizacje Poznań

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działamy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe